Koła zainteresowań

 

Zajecia dydaktyczno-wyrównawcze

w roku szkolnym 2020/2021

 

 

 

 

Nazwa kółka

Sala

Godzina

Opiekun

Poniedziałek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze j.angielski kl.8 (co drugi tydzień)

s.30

7.10-7.55

p.Stajer

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 4a

s.23

7.20-7.50

p.Kamińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 4b

s.23

8.00-8.45

p.Kamińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.3

bibl

10.55-11.30

p.Karwot

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego kl.6

s.31

14.25-15.10

p.Smyczek

 

 Wtorek

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 8a, b, c

s.23

7.10-7.50

p.Kamińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z języka polskiego 7b, 7c

s.21

8.50-9.35

p.Łęcka-Dudzik

 

 

 

 

 

Środa

 Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 5a

s.31

7.10-7.40

p.Kuligowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.1

P

12.05-12.35

p.Kieloch

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego 4a, 4b (co drugi tydzień)

s.31

13.35-14.20

p.Serdakowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.angielskiego 5a (co drugi tydzień)

s.31

13.35-14.20

p.Serdakowska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego 4a, 4b (co drugi tydzień)

s.36

13.35-14.20

p.Doniec

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego 5a (co drugi tydzień)

s.36

13.35-14.20

p.Doniec

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 7a, b, c

s.23

15.15-16.00

p.Kamińska

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego kl.6

.s.

15.15-16.00

p.Przeliorz

Czwartek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze kl.2

s.35

12.00-12.30

p.Motyka

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z j.polskiego kl.6

s.24

14.25-15.10

p.Przeliorz

 

Piątek

Zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze z matematyki 6a, c, d, e

s.23

7.10-7.50

p.Kamińska

 

Kółka rozwijające w roku szkolnym 2020/2021:

 

Nazwa kółka

Sala

Godzina

Opiekun

Poniedziałek

Kółko matematyczno-przyrodnicze 1a

Bibl.

12.00-12.45

p.Motyka

Kółko przygotowujące do egzaminu z j.polskiego 8b (co dwa tygodnie)

s.36

13.25-14.20

p.Łęcka-Dudzik

Kółko rozwijające z j.angielskiego kl.6

s.25

14.25-15.10

p.Muras

Kółko przygotowujące do egzaminu z języka polskiego 8a

s.30

14.25-15.10

 p.Doniec

Kółko j.francuskiego

śd

15.15-16.00

p.Ottlik

Zajęcia sportowe- tenis stołowy

sg

15.15-16.15

p.Bober

Zajęcia sportowe- siatkówka

sg

16.10-17.10

p.Salamon

 

Wtorek

       

Kółko rozwijające z j.angielskiego kl.6

s.25

12.35-13.20

p.Muras

Kółko przygotowujące do egzaminu z j.polskiego 8b (co dwa tygodnie)

s.24

13.25-14.20

p.Łęcka-Dudzik

Zajęcia sportowe klasy 2 i 3

sg

od 16.00

p.Kasprzak

 

Środa

Kółko przygotowujące do egzaminu z języka angielskiego 8c

s.32

7.10-7.55

p.Stajer

Kółko informatyczne 3b

s.25

10.00-10.45

p.Wasiniewska

Kółko przygotowujące do egzaminu z matematyki 8a

 

s.23

14.25-15.10

p.Kamińska

Kółko przygotowujące do egzaminu z matematyki 8b

s.30

15.15-16.00

p.Bąk

 Kółko matematyczno-przyrodnicze

s.14

15.20-16.05

p.Panek

 Kółko matematyczno-przyrodnicze

s.

15.20-16.05

 

p.Paszek

 

Zajęcia sportowe - Siatkówka

sg

od 16.15

p.Paszek

 

Zajęcia sportowe

sg

15.15-16.15

p.Bober

 

 

 

 

 

 

Czwartek

 

       

Kółko przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty kl.8b

s.24

8.00-8.45

p.Kalwar

Kółko matematyczno-przyrodnicze

P

10.15-11.00

p.Kieloch

Kółko teatralne

s.36

10.30-11.15

p.Czerkawska

 Kółko j.polskiego 5a

s.31

12.35-13.20

p.Doniec

 Kółko biologiczne

 

 14.25-15.10

p.Wałach

Kółko matematyczno-przyrodnicze

s.14

15.20-116.05

p.Karwot

Kółko przygotowujące do egzaminu z j.angielskiego 8a

s.32

14.25-15.10

p.Stajer

Piątek

Kółko przygotowujące do egzaminu z j.polskiego 8c

s.32

8.00-8.45

p.Czerkawska

Kółko przygotowujące do egzaminu z matematyki 8c

s.32

8.50-9.35

p.Bąk

Zajęcia sportowe- siatkówka

sg

od 16.15

p.Paszek

Zajęcia sportowe- koszykówka

sg

16.10-17.10

p.Salamon